توجه: ضمن عرض خوش آمد، شما به عنوان مهمان این صفحه را مشاهده می نمایید و دارای محدودیت هستید. لینک ها و تصاویر بصورت غیرمستقیم نمایش داده می شود.
جهت استفاده کامل و رفع محدودیت ها لطفا وارد شوید و یا در کمتر از 2 دقیقه عضو پرتال بزرگ ایرانیان شوید.
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
دانلود چند کلیپ زیبای خوانندگی با گیتار - تالار گفتمان ایرانیان • مشاهده مبحث - دانلود چند کلیپ زیبای خوانندگی با گیتار

این محل تبلیغات برای کاربران بالای 10000 پست نمایش داده نمی شود.

دانلود چند کلیپ زیبای خوانندگی با گیتار

فلش و کلیپ های جالب و دیدنی را که جنبه سرگرمی دارند را میتوانید در این انجمن قرار دهید. چنانچه جنبه های دیگری از جمله خبری دارند در این انجمن قرار ندهید.

پستتوسط Aida-m » شنبه آبان ماه 7, 1390 2:36 pm

دانلود چند کلیپ زیبای خوانندگی با گیتار

سلام دوستان

از اونجایی که من خودم عاشق گیتارم و کلیپ های خوانندگی با گیتارو دوست دارم، گفتم یه چند تا از قشنگترین کلیپ هایی که تا حالا دیدم رو واستون بذارم که اگه شمام دوست دارید ببینید و لذت ببرید

اولین کلیپ از یه سرباز خیلی خوش صداست که تن صداش واقعا نازه. من این کلیپو خیلی خیلی دوست دارم:
                                                                                                                                               BaroOn  حجم: 5.47 MB

دومین کلیپ از یه نفره که صداش خیلی شبیه شادمهر عقیلیه، البته یه کوچولو روش کار شده، ولی بازم نمیشه تشابه صداشو انکار کرد:
                                                                                                                                                                                   Shabe Berahneh  حجم: 2.02 MB

سومین کلیپ از کسیه که آهنگ "دوباره" رو خیلی با احساس میخونه. صداش بد نیست:
                                                                                                                  Dobareh حجم: 9.41 MB

چهارمین کلیپ هم از یه نفره که آهنگ "به سوی تو" (تیتراژ پایانی سریال اولین شب آرامش) رو میخونه. صداش بیشتر سنتیه، ولی قشنگ میخونه. شعرشو بینهایت دوست دارم:
                                                                                                                                                                                                                                          Be soOye To  حجم: 4.58 MB

حالا که اینا رو گذاشتم، یه MP3 هم میذارم که اینو از همه اونا بیشتر دوست دارم. عاشق این یکی هستم و  همیشه وقتی با دوستام دور هم جمع میشیم ازم میخوان اینو واسشون بخونم:
                                                                                                                                                                                                                                                         Ama AfsoOs  حجم: 2.89 MB
امضا
دهانم پر است از حرف های ناگفته، اما با دهان پر که نمیتوان حرف زد!

برای نویسنده این مطلب Aida-m تشکر کننده ها: 3
Sheva7 (يکشنبه آبان ماه 7, 1390 1:39 am), alimortazavi (شنبه آبان ماه 7, 1390 3:06 pm), yasbahary (شنبه آبان ماه 7, 1390 7:48 pm)
رتبه: 15.79%

کاربرانی که این پست را پسندیده یا نپسندیده اند:
alimortazavi,yasbahary,admin,Sheva7
نماد کاربر

Aida-m
عضو حرفه ای
عضو حرفه ای

نام واقعی: مهلا
تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 4, 1389 12:00 am
تشکر کرده: 989 بار
تشکر شده: 393 بار

پستتوسط Sheva7 » يکشنبه آبان ماه 7, 1390 1:40 am

Re: دانلود چند کلیپ زیبای خوانندگی با گیتار

اینا رو تک تک دوتایی  آنالیز میکنیم بعدا  
امضا

هرگز نقاش خوبی نخواهم شد...

امشب،

دلی کشیدم

شبیه نیمه ی سیبی

که به خاطر لرزش دستانم

زیر آواری از رنگها

مدفون شد!

کاربرانی که این پست را پسندیده یا نپسندیده اند:
Aida-m
نماد کاربر

Sheva7
مدیر بازنشسته

نام واقعی: ایمان
تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 29, 1388 12:00 am
تشکر کرده: 889 بار
تشکر شده: 1290 بار

بازگشت به فلش و کلیپ

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

این محل تبلیغات برای کاربران بالای 5000 پست نمایش داده نمی شود.